15 Temmuz Derneği – ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in Başkenti Olarak Tanımasını Protesto Etti

Değerli Basın Mensupları,

Küresel Siyonizm’in Amiral gemisi tarafından, CIA eliyle kurgulanan bir Hollywood sahnesi olduğu her geçen gün daha da iyi anlaşılan 11 Eylül saldırıları bahane edilerek; İslam’a ve Müslümanlara karşı başlatılan savaş 16 yıldır devam ediyor. Sovyetler Birliği’nin çöküşüyle birlikte “yeni düşman” ilan edilen İslam’la savaş, hayatın her alanına sirayet eden ve dünyayı Müslümanlar için yaşanmaz hale getiren bir barbarlıkla sürdürülüyor. İslam beldeleri ya doğrudan işgal yahut darbeler, çalkantılar, rejim değişiklikleri gibi yerli maşalar kullanılmak suretiyle tarumar ediliyor. İslam, terörle aynileştirilmeye çalışılarak tüm dünyada Müslümanlara karşı bir nefret kampanyası körükleniyor.

Her biri diğerine taş çıkartacak kahpelikteki planlarıyla İslam ülkelerini tek tek düşüren küresel şeytan, son kale olarak gördüğü Türkiye’ye yönelik hayallerini bir türlü gerçekleştirememiş ve 15 Temmuz gecesi unutamayacağı bir hezimete uğratılmıştır. İslam’ın son kalesini düşürememenin kuyruk acısıyla hata üstüne hata yapan ve artık DAİŞ, PYD, FETÖ gibi örgütlerle kirli ilişkisi deşifre olan ABD, şimdi de idam fermanını kendi eliyle imzalamakta, yani İslam’ın ilk kıblesine yönelik bir tecavüze yeltenmektedir.
Mekke ve Medine ne ise Kudüs’de odur. Kadim kültürümüzde Harem olarak görülmüştür. Kudüs’ün Müslüman tasavvurundaki yerini çok iyi bildiği halde pervasızca taarruz edenler, kibir ve nobranlık içinde güç zehirlenmesi yaşayanlar, meydan boştur diye değneksiz gezenler son pişmanlığın fayda vermeyeceğini iyi bilmeli ve denize atını süren şanlı ecdadın F16’lar üzerine çatılardan sopa sallayan torunlarına kulak vermelidirler.

FETÖ ve benzeri maşalar eliyle “ılımlı İslam” adını verdiği ucubeyle cihad ruhunu öldürdüğünü zanneden küresel Siyonizm, Anadolu’nun saf ve temiz yiğitlerinin hamurunda karılan şehadet aşkı ve gaza ruhunun nasıl dipdiri ve canlı bir şekilde yandığını 15 Temmuz gecesi acı bir şekilde tecrübe etmiştir. Tüm İslam dünyasında ve mazlum coğrafyalarda heyecana sebep olan ve yeni bir umudun kıvılcımı olan bu zafer, inanıyoruz ki dalga dalga büyüyecek ve Kudüs’ü işgalden kurtarma azmiyle yeni bir dirilişin işaret fişeği olacaktır.
15 Temmuz’un gazileri olarak, Kudüs için şehit olma, küresel şeytanın ricat ve çöküş devresinin ilk taşını atma şevki ve coşkusuyla sesleniyoruz;
Müslüman olarak, izzetimizi çiğnetmeyeceğiz!
Haremimize, namahrem eli değdirmeyeceğiz!
Kudüs’ün hürriyeti için şerefimizle öleceğiz!

Saygılarımızla…

15 Temmuz Derneği Başkanı
A. Tarık Şebik